Forum

Giriş Yap    Üye Ol

Bildirimler
Tümünü temizle

Warrior Makro  

  RSS

CivCiv
Yeni Üye
Katılım : 9 ay önce
Gönderiler: 2
20/11/2019 11:52 pm  

Merhabalar, programın deneme sürümünü pvp server üzerinde kullanma fırsatı yakaladım. Ancak warrior makrosunun pkda çok etkisi kaldığını gördüm. Örneğin yakına gidince damage atmıyor ve hız ayarının en düşüğü bile warrior 83 skili + raptor için bir nebze hızlı kaçıyor sanki. Tam sürümde bununla ilgili bir yenilik var mı özel warrior makrosu tarzında ?


Alıntı
Aytekin
Founder Admin
Katılım : 3 sene önce
Gönderiler: 200
21/11/2019 11:37 am  

Merhaba. Görüşünüz için teşekkür ederim. Daha önce Warrior combo macro için talep olmadığı için geliştirmeye vakit ayırmamıştım. Warrior macrosu için hız düzeltmesi dışında ne gibi özellikler eklememi önerirsiniz? Hız ayarını da sonraki güncelleme ile düzelteceğim.


CevapAlıntı
CivCiv
Yeni Üye
Katılım : 9 ay önce
Gönderiler: 2
21/11/2019 5:42 pm  

Geri dönüşünüz ve ilginiz için ben teşekkür ederim. Şahsım adına pk da etkili olabilecek warrior r+skill combosu yeterli olacaktır. Ancak öneri vermek gerekirse eğer 75 ve 60 skillerini descent basınca otomatik vuran bir makro warriorlar için programa talebi arttıracaktır diye düşünüyorum. Descent(5 tuşunda) basıldığında otomatik ikinci sayfaya geçip 1.skill > mouse sol click > 2.skill > mouse sol click > f1(ilk sayfaya dönüş) çok güzel olabilir. Yalnızca mouse u vurulacak yere tutmak kalır bizlere de. Ayrıca güncelleme ne zaman gelir acaba ona göre tam sürüme geçiş yapacağım ben de.

Bu ileti 9 ay önce tarafından CivCiv tarihinde düzenlendi

CevapAlıntı